Renginio pradžia: 2024-06-13 14:00
Renginio pabaiga: 2024-06-13 17:00

DOVYDAS GABRIELAITIS gins disertaciją “Veiksnių moduliuojančių makrofagų endocitozę tyrimas: makrofagų tipas, amžius, plazminės membranos įtempimas” biofizikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2019-2023 metais Vilniaus universiteto Gyvybės moklsų centro Biomokslų institute. Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos Mokslų Taryba S-SEN-20-4; The Fulbright Graduate Student Program.

Mokslinė vadovė:

dr. Urtė Neniškytė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Tarybos pirmininkė – dr. Vilma Kisnierienė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biofizika – N 011);
dr. Vitalijus Karabanovas (Nacionalinis vėžio institutas, gamtos mokslai, biofizika – N 011);
dr. Tarja Malm (Rytų Suomijos universitetas, Suomija, gamtos mokslai, biochemija – N 004);
dr. Gulio Preta (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004);
dr. Marijonas Tutkus (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biofizika – N 011).

VU Gyvybės mokslų centro (Saulėtekio al. 7) R-401 auditorijoje (Saulėtekio al. 7, Vilnius).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir svetainėje adresu: Daktaro disertacija.

Nuoroda nuotoliniam prisijungimui: https://tinyurl.com/8xttyxkp.