Renginio pradžia: 2024-10-02 09:00
Renginio pabaiga: 2024-10-04 17:00

VU Gyvybės mokslų centre (Saulėtekio al.7, Vilnius) 2024 m. spalio 2–4 d. vyks 3-ų dienų EMBO mokymai „Project Management“, skirti mokslinio projekto valdymo įgūdžiams įgyti ar pagerinti. Kursų metu bus pristatomos pagrindinės projektų valdymo strategijos, reikalingos sėkmingam užduočių planavimui ir vykdymui. Taipogi bus mokomasi efektyviai dirbti su kolegomis bei su savimi kaip projekto vadovu.

Kursai orientuoti į tyrėjus, kuriems mokslo daktaro laipsnis suteiktas po 2017 m.

Vadovaujantis EMBO mokymų gairėmis mokymų dalyvių skaičius ribojamas iki 18.

Registracija vyks iki rugsėjo 18 d.

Registracijos forma

Patvirtinimas apie galimybę dalyvauti mokymuose bus atsiųstas nurodytu el.paštu iki rugsėjo 20 d.

Mokymų kaina  60€

EMBO mokymų organizatoriai