Renginio pradžia: 2024-09-27 13:00
Renginio pabaiga: 2024-09-27 15:00

AISTĖ LEKOVECKAITĖ gins disertaciją “Vabalai (Insecta, Coleoptera) antros irimo stadijos dažniausių lapuočių medžių rūšių virtuoliuose Lietuvoje” zoologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2019–2023 metais Vilniaus universitete, Gyvybės mokslų centre.

Mokslinė vadovė:

prof. dr. Virginija Podėnienė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, zoologija – N 014).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Tarybos pirmininkas – prof. dr. Kęstutis Arbačiauskas (Gamtos tyrimų centras, gamtos mokslai, ekologija ir aplinkotyra– N 012);
dr. Laima Blažytė-Čereškienė (Gamtos tyrimų centras, gamtos mokslai, biologija – N 010);
prof. dr. Olavi Kurina (Estijos gyvybės mokslų universitetas, gamtos mokslai, zoologija – N 014);
dr. Norbertas Noreika (Gamtos tyrimų centras, gamtos mokslai, biologija – N 010);
prof. dr. Virginijus Sruoga (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, zoologija – N 014).

VU Gyvybės mokslų centro (Saulėtekio al. 7) R-401 auditorijoje (Saulėtekio al. 7, Vilnius).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir svetainėje adresu: Daktaro disertacija.

Nuoroda nuotoliniam prisijungimui: https://tinyurl.com/3c9mu88p.