Renginio pradžia: 2024-08-28 15:30
Renginio pabaiga: 2024-08-28 17:30

VILMANTAS PUPKIS gins disertaciją “Menturdumblių Nitellopsis obtusa membranų Ca2+ pernašos sistemų elektrofiziologinis tyrimas” biofizikos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2019–2023 metais Vilniaus universitete, Gyvybės mokslų centre.

Mokslinė vadovė:

prof. dr. Vilma Kisnierienė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biofizika – N 011).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Tarybos pirmininkas – prof. dr. Saulius Šatkauskas (Vytauto Didžiojo universitetas, gamtos mokslai, biofizika – N 011);
prof. dr. Aidas Alaburda (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biofizika – N 011);
prof. dr. Virginijus Barzda (Toronto universitetas, Kanada, gamtos mokslai, biofizika – N 011);
doc. dr. Robertas Guzulaitis (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biofizika – N 011);
prof. dr. Daumantas Matulis (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004).

VU Gyvybės mokslų centro (Saulėtekio al. 7) R-401 auditorijoje (Saulėtekio al. 7, Vilnius).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir svetainėje adresu: Daktaro disertacija.

Nuoroda nuotoliniam prisijungimui: https://tinyurl.com/mrc9k39b.