Birželio 3-6 dienomis GMC vyksta baigiamųjų darbų gynimai.

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga kviečia dalyvauti konkurse „Geriausias magistro darbas 2024“!
________________________________________

Konkursui gali būti teikiami nuo 2023 rugsėjo 1 d. iki 2024 liepos 31d. apginti magistro darbai. Laimėtojai bus paskelbti apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyks 2024 m. lapkričio mėnesį.

Konkurso metu bus išrinkti septyni geriausi magistro darbai iš gamtos, technologijų, medicinos ir sveikatos, žemės ūkio, socialinių, humanitarinių mokslų ir menų sričių.
Konkursui galima siūlyti po vieną kiekvienos srities magistro darbą.

VU GMC gali teikti po vieną geriausią darbą iš 1) gamtos, 2) technologijų bei 3) medicinos ir sveikatos sričių, kurie yra įvertinti 10 balų.
VU Gyvybės mokslų centre geriausias darbas bus išrinktas GMC studijų kolegijos virtualiame posėdyje birželio 28 d.

Atrinkus geriausią darbą, kandidatai LJMS tinklapyje turės užpildyti Konkurso paraišką bei pateikti šiuos priedus:

·         magistro darbą (*.pdf formatu);
·         GMC Studijų kolegijos protokolo išrašą;

Darbus studentai atrankai gali siūlyti  iki birželio 26 dienos, 15 val.  el.paštu: