Renginio pradžia: 2024-08-27 15:00
Renginio pabaiga: 2024-08-27 17:00

VILIUS MALŪNAVIČIUS gins disertaciją “Geobacillus lipoliziniai fermentai: struktūros-funkcijos tyrimai ir pritaikymas polikaprolaktonų perdirbimui” biologijos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2019–2023 metais Vilniaus universitete, Gyvybės mokslų centre.

Mokslinė vadovė:

doc. dr. Renata Gudiukaitė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biologija – N 010).

Disertacijos gynimo tarybos sudėtis:

Tarybos pirmininkas – prof. dr. Rolandas Meškys (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004);
doc. dr. Julija Armalytė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biologija – N 010);
prof. dr. Romas J. Kazlauskas (Minesotos Tvin Sičio universitetas, Biologijos mokslų koledžas, JAV, gamtos mokslai, biologija – N 010);
prof. dr. Elena Servienė (Gamtos tyrimų centras, gamtos mokslai, biologija – N 010);
doc. dr. Jolanta Sereikaitė (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, technologijos mokslai, chemijos inžinerija – T 005).

VU Gyvybės mokslų centro (Saulėtekio al. 7) R-401 auditorijoje (Saulėtekio al. 7, Vilnius).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir svetainėje adresu: Daktaro disertacija.

Nuoroda nuotoliniam prisijungimui: https://tinyurl.com/4tntveyr.