Renginio pradžia: 2023-09-22 09:00
Renginio pabaiga: 2023-09-22 15:00

Renginio vieta: Vilniaus Universiteto Gyvybės mokslų centras (Saulėtekio al. 7, Vilnius)

Simpoziume naujausiais mokslinių tyrimų ir technologijų pasiekimais dalinsis Lietuvos ir Taivano mokslininkai, savo tyrimais ir veikla garsūs tarptautinėje mokslo bendruomenėje. Šio renginio metu išgirsite pranešimus įvairiomis biotechnologijos srities temomis  - genų redagavimo, ląstelių terapijos, genų manipuliacijų, taip pat bus pristatyti tyrimai apie žmonių sveikatos gerinimą ir ligų gydymą taikant naujausias biotechnologijas.

Renginio darbotvarkė su informacija apie pranešimus ir pranešėjus