VU Gyvybės mokslų centre lankėsi mokslininkai iš Inovatyvios medicinos centro (IMC): direktorė dr. Tatjana Ivaškienė, Regeneracinės medicinos skyriaus vedėja Dr. Eiva Bernotienė, Kamieninių ląstelių biologijos skyriaus vedėjas dr. Augustas Pivoriūnas bei vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Vytautas Kašėta.

Pasak VU GMC direktoriaus prof. dr. Gintaro Valinčiaus, jis mato didžiulį VU GMC EMBL partnerystės instituto potencialą bendradarbiauti su IMC mokslininkais, kurie sprendžia medicinai aktualias problemas, tarp jų svarbiausias kaip vėžio terapija, diagnostika ir audinių regeneracija.