Balandžio 29 d. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centre (VU GMC) viešėjo Taivano ekonomikos viceministras Chern-Chyi Chen su delegacija.

VU GMC direktoriaus pavaduotoja tarptautinei veiklai prof. Vytautė Starkuvienė-Erfle pristatė centrą, čia vystomas tyrimų sritis bei dabartinį bendradarbiavimą su Taivano mokslininkais. Svečiai susipažino su prof. Virginijaus Šikšnio atliekamais tyrimais bei misijomis grįstos mokslo ir inovacijų programos projektu, kuris netolimoje ateityje bus vystomas GMC. Dr. Giedrius Gasiūnas pristatė „Caszyme“ startuolį bei genų redagavimo technologijų pritaikymą, kuriant naujos kartos technologijas.

Taivano delegacijos nariai pristatė Pramonės technologijų tyrimų instituto (Industrial Technology Research Institute - ITRI) mokslo potencialą, tyrimų sritis bei galimybes tyrėjų glaudesniam bendradarbiavimui transliacinio mokslo (mokslo pritaikymo praktikoje) srityje.

240429 Taivano vizitas web4 240429 Taivano vizitas web3
240429 Taivano vizitas web1 240429 Taivano vizitas web2